Bean

Bean dla Mac

Nocne przy kawie pisanie

Bean to darmowy program do edycji tekstu. Jest kompatybilny z popularnymi formatami plików tekstowych.Bean nie wyróżnia się niczym szczególnym wśród wielu programów tego typu. Interfejs programu jest schludny i przejrzysty, łatwo odnaleźć... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Tryb pełnoekranowy
  • Przejrzysty interfejs

Wady

  • Niezbyt zaawansowane narzędzia edycji

Bardzo dobry
8

Bean to darmowy program do edycji tekstu. Jest kompatybilny z popularnymi formatami plików tekstowych.

Bean nie wyróżnia się niczym szczególnym wśród wielu programów tego typu. Interfejs programu jest schludny i przejrzysty, łatwo odnaleźć odpowiednie funkcje, ale tych niestety nie ma zbyt wiele. Bean doskonale nadaje się do tworzenia nieskomplikowanych tekstów pisanych. Brak zaawansowanych opcji tworzenia przypisów i spisu treści dyskwalifikuje go przy tworzeniu rozpraw naukowych lub innych publikacji.

Pisanie za pomocą Bean jest bardzo wygodne. Program posiada tryb pełnoekranowy, który skutecznie odłącza nas od rozpraszających elementów biurka. Można także wybrać ulubione czcionki, by za każdym razem nie musieć przeszukiwać długiej listy.

Bean to po prostu solidny edytor tekstów dla osób oczekujących prostoty. Dobrze sprawdzi się jako zamiennik wielkich pakietów takich jak Open Office.

Najczęściej pobierane Biznes i produktywność na mac

Bean

Download

Bean 3.2.4

Opinie użytkowników o Bean

Sponsorowany×